8 września 2019 na stadionie sportowym w Krzeszowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, w których brały udział najlepsze drużyny kobiece i męskie z jednostek powiatu niżańskiego. Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Nisku i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nisku, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Nisku oraz samorządów gminnych.


Zawody zgodnie z regulaminem rozgrywane są co dwa lata w dwóch konkurencjach, tj. w sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym. Dodatkowo przeprowadzona była musztra pożarnicza.

W rywalizacji kobiet Gminę Jeżowe reprezentowała kobieca drużyna pożarnicza OSP Jeżowe, wyłoniona w zawodach gminnych. Kobieca drużyna pożarnicza z Jeżowego również tym razem zajęła I miejsce, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu.

Z kolei w konkurencji drużyn męskich gminę reprezentowała drużyna OSP Jeżowe, która w klasyfikacji generalnej zajęła II miejsce , ustępując tylko gospodarzom OSP Krzeszów.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy !

 

OSP zaw001

 

OSP zaw002

 

OSP zaw003

 

OSP zaw004

 

OSP zaw005