Po 29 latach posługi duszpasterskiej z parafią pw. Narodzenia NMP w Jeżowem pożegnał się ksiądz proboszcz Krzysztof Pałac.

Przeszedł na zasłużoną kapłańską emeryturę. Funkcję proboszcza w jeżowskiej parafii objął w 1994 roku. W niedzielę 21 sierpnia w kościele parafialnym odbyła się uroczysta Msza Święta, podczas której pożegnano i podziękowano kapłanowi za wszystkie lata pracy duszpasterskiej.

Wyrażamy swoją wdzięczność ks. Krzysztofowi Pałacowi za ofiarną posługę wśród nas, za modlitwę, udzielane sakramenty, każde wygłoszone słowo, które przemieniało serca, za każde napomnienie, które było początkiem nawrócenia. Ksiądz Krzysztof troszczył się także o sprawy materialne parafii,  właściwy stan świątyni, budynków parafialnych i ich obejścia. Za to wszystko Bóg zapłać!  Jednocześnie życzymy, by dalsze lata życia upływały w zdrowiu, radości i ludzkiej życzliwości. Niech nasz Miłosierny Bóg obdarza swoim błogosławieństwem oraz obfitymi łaskami, a Matka Boża i św. Krzysztof będą wsparciem w codziennej służbie Bogu i ludziom.

Nominację na proboszcza parafii pw. Narodzenia NMP w Jeżowem otrzymał ks. mgr Jan Kardaś. Oficjalne powitanie z wiernymi odbyło się w niedzielę 4 września.  Księdza Proboszcza Jana serdecznie witamy w naszej społeczności i życzymy wielu łask Bożych na dalsze lata posługi kapłańskiej, niegasnącej energii i radości.