Przypominamy, iż osobom które w 2023 roku poniosły wydatki związane z termomodernizacją swojego budynku, mają możliwość odliczenia ich w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).

Już 26 lutego 2024r. rozpocznie się tegoroczna rekrutacja do przedszkoli publicznych, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego na terenie Gminy Jeżowe.

Gmina Jeżowe znalazła się na liście rankingowej konkursu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd i uzyskała dofinansowanie w wysokości 629 678,18 zł na realizację projektu pn. „Cyberbezpieczna Gmina Jeżowe”.

W sobotę, 3 lutego, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Cholewianej Górze stała się areną pasji, rywalizacji i sportowego ducha. To tutaj, na sali gimnastycznej odbył się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Jeżowe, który przyciągnął nie tylko mieszkańców gminy, jak również entuzjastów tej dyscypliny z pobliskich miast, takich jak Nisko, Mielec czy nawet Kraków.