Wydarzenie obfitowało w występy artystyczne, liczne konkursy i zabawy, dużym powodzeniem cieszyła się "anielska kuchnia". Podczas festynu zbierano pieniądze na dokończenie budowy Anielskiego Centrum Integracji w Jeżowem. Honorowy patronat nad piknikiem, który oprócz Zgromadzenie Sióstr od Aniołów zorganizowali gmina Jeżowe i Gminne Centrum Kultury w Jeżowem, sprawowali ordynariusz sandomierski bp Krzysztof Nitkiewicz, starosta niżański Robert Bednarz oraz Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak.
Fotorelacja z "Festynu Anielskiego"
Data publikacji: 2017-08-28