XII edycja EKOGALI - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości dla Wystawców i zwiedzających Targi odbędzie się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa w dniach 7-8 grudnia 2018 r.

Organizatorzy zapraszają do udziału wystawców produktów i żywności ekologicznej, tradycyjnej, gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne, podmioty zajmujące się ziołolecznictwem oraz zagrody edukacyjne. Nabór Wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do dnia 31 października 2018 r. Udział w Targach dla Wystawców jest bezpłatny.

Przed rejestracją do udziału w Targach Ekogala należy zapoznać się z Regulaminem Targów  Przypominamy, że jednym z wymogów regulaminowych dotyczących zgłoszenia jest dostarczenie pełnego kompletu dokumentów, w tym kserokopii pism potwierdzających:

    ekologiczne pochodzenie produktu (certyfikaty ekologiczne);
    potwierdzenia wpisu na Listę Produktów Tradycyjnych;
    zaświadczenia lub certyfikaty o działalności ziołoleczniczej;
    ulotki, broszury lub foldery prezentujące ofertę dotyczącą świadczenie usług w zakresie działalności turystycznej.

W ramach imprezy zaplanowano konferencje, degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła.
Wejście na Targi dla zwiedzających jest również bezpłatne.
Zapraszamy osoby i podmioty zajmujące się w gminie Jeżowe działalnością określoną regulaminem Targów do bezpłatnego uczestnictwa w EKOGALI 

Więcej informacji na stronie internetowej www.ekogala.eu