Na przebudowę dróg w gminie Jeżowe w przetargu ogłoszonym w dniu 2 stycznia wpłynęło 5 ofert. W ramach tego przetargu w terminie do końca maja zostanie wyremontowanych 11 dróg. Szczegóły przetargu w BIP Gminy Jeżowe.  Wyboru wykonawcy dokona Wójt Gminy Jeżowe w ciągu 3 dni.

Zestawienie ofert publikujemy na fotografii

Informacja o punktach nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu niżańskiego w 2018 roku.

Starosta Niżański zaprasza na Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych, które rozpocznie się w dniu 31 stycznia  o godz. 14.00 w auli RCEZ Nisko.

Tematyka forum na plakacie

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega o możliwości wystąpienia na Podkarpaciu słabych opadów marznącego deszczu, powodującego gołoledź.

Szczegóły na fotografii

Wójt Gminy Jeżowe wspólnie z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza rolników z Gminy Jeżowe na bardzo szkolenie rolnicze, które odbędzie się w dniu 20.02.2018 r (wtorek) o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Jeżowe - sala posiedzeń. Temat szkolenia: „NOWE PŁATNOŚCI OBSZAROWE NA 2018 r.”
Prosimy bardzo o wzięcie udziału w organizowanym szkoleniu, bo jego tematyka dotyczyć będzie finansowania działalności rolniczej i kryteriów otrzymania dofinansowania przez Rolników