Zgromadzenie zakonne Sióstr od Aniołów, które zbudowało i uruchamia w Jeżowem jedyne w powiecie niżańskim katolickie Anielskie Centrum Integracji pod patronatem Królowej Aniołów z Gietrzwałdu, w skład którego wchodzić będzie katolickie przedszkole i dom pomocy społecznej, zaprasza i rozpoczyna nabór do Przedszkola Integracyjnego. Nabór trwa do 16 kwietnia, liczba miejsc ograniczona.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nisku informuje o dodatkowych dyżurach pracowników Urzędu Skarbowego w Nisku w soboty 17 i 24 lutego 2018r. w godz. 9:00-13:00.
Zakres udzielanej pomocy: • potwierdzanie Profili Zaufanych, • informacja JPK_VAT

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie przewiduje na dzisiejsze popołudnie i noc możliwość wystąpienia na obszarze województwa podkarpackiego słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.

mrzawka

Prognoza szczegółowa dla naszej gminy

pogoda jezowe 7

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2017 r. w sprawie stawki zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej – stawka w 2018 roku wynosi 1,00 zł na 1 litr oleju.

Rada Powiatu Niżańskiego na posiedzeniu w dniu 28 grudnia 2017r podjęła uchwałę w sprawie ustalenia godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu niżańskiego na 2018 rok.