Już wkrótce, 19 sierpnia na terenie Rekreacyjno-Sportowym „Błękitny San” – stadion MKS „RETMAN” w Ulanowie odbędą się Dożynki Powiatu Niżańskiego – Ulanów 2018.

W dniu 5 sierpnia nad zbiornikiem wodnym w Kowalach odbyły się Zawody Wędkarskie dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Jeżowe. W zawodach wzięło udział 46 dzieci z gminy Jeżowe i okolic naszej gminy. Po dwugodzinnych połowach konkursowych wyłoniono zwycięzców zawodów. W tegorocznej edycji zawodów klasyfikację laureatów zdominowały dziewczynki.

Anna Sabat to największe odkrycie sezonu w polskiej lekkiej atletyce. 24-latka z Jeżowego, która ma 250 złotych stypendium i kilka lat temu jeździła za pracą do Niemiec, biegiem na 800 metrów debiutuje na Mistrzostwach Europy.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak i Prezes firmy Primbud Sp z o.o. z Niska Piotr Wałek i jej Wiceprezes Wiesław Bełzak zawarli umowę na realizację największej inwestycji gminnej w tej kadencji samorządu pn: "Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Jeżowem wraz z instalacją OZE"

W czasie tegorocznej imprezy plenerowej "Wakacjonalia", w jej drugim dniu, po koncercie gwiazdy imprezy - Janusza Laskowskiego, uhonorowani przez władze parlamentarne i gminne zostali Społecznicy Roku 2018 i nalepsi uczniowie w Gminie Jeżowe.