Po 29 latach posługi duszpasterskiej z parafią pw. Narodzenia NMP w Jeżowem pożegnał się ksiądz proboszcz Krzysztof Pałac.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, życzę Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Dorastajcie w poczuciu bezpieczeństwa oraz życzliwości.

Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy do wypełnienia niniejszej anonimowej ankiety, dzięki której będziemy mogli wspólnie zdecydować o rozwiązywaniu problemów społecznych.

W niedzielę 18 września odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 55-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Narcie połączone z poświęceniem i przekazaniem jednostce sztandaru. Wydarzenie zainaugurowała Msza Święta w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Narcie w intencji wszystkich strażaków, której przewodniczył ks. st. bryg. dr Jan Krynicki, kapelan krajowy strażaków.

17 września 1939 roku to istotna data w historii Polski i przebiegu II wojny światowej. Tego dnia łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej.