Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 17 października 2018 roku, w sali posiedzeń Urzędu Gminy Jeżowe odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy Jeżowe. Wyróżnienie otrzymali dyrektorzy, nauczyciele i kadra Zespołu Obsługi Szkół.

Szanowni Nauczyciele!
 z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom i wychowawcom oraz pracownikom szkół i placówek oświatowych w gminie Jeżowe życzymy zrealizowania planów i spełnienia marzeń. Każdego dnia z ogromną pasją i poświęceniem wkładają Państwo wiele wysiłku w wychowywanie i nauczanie młodych ludzi. Będąc mistrzami i autorytetami dla swoich uczniów, pomagają im Państwo przygotowywać się do dorosłego życia.
Składamy również życzenia zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

Na początku dzisiejszej sesji Rady Gminy Jeżowe miała miejsce uroczysta i sympatyczna część programu sesji – podziękowanie dyrektorom szkół za ich wieloletnie zarządzanie placówkami oświaty w naszej gminie, jak też wręczenie aktów powołania nowo powołanym dyrektorom.

Wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą i pierwszymi ekscytującymi doświadczeniami naukowymi, które płyną z odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie po brzegi wypełniony radością !

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Przedszkolakom, ich Rodzicom i Pedagogom.

W dniu dzisiejszym rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego zostało poprzedzone Mszami Świętym w kościolach parafialnych, odprawionymi w intencji nauczycieli, pracowników obsługi szkół, rodziców i uczniów.