Poszukujemy właściciela psa rasy Syberian Husky, który dzisiaj przebywał w miejscowości Groble.
W celu odbioru prosimy o kontakt z nr.  tel. 693 150 860

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne, które rozpocznie się o godz. 13.00  w dniu 6 grudnia w budynku Urzędu Gminy Jeżowe.

Od 1 stycznia 2016 roku lekarze mogli wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) lub zwolnienia na papierowym formularzu (ZUS ZLA) Zwolnienia papierowe mogą być wystawiane jeszcze do końca listopada 2018 r. Od 1 grudnia 2018 r. lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne.

PODR w Boguchwale zaprasza rolników z Cholewianej Góry na szkolenie.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że po długiej chorobie, w dniu 18 listopada w wieku 62 lat, zmarł ś.p. Tadeusz Kołodziej - wybitny społecznik i samorządowiec, wieloletni strażak, Prezes OSP Jeżowe i Wójt Gminy Jeżowe w latach 1992-1994, inicjator i autor wiekompomnej decyzji dla naszej gminy - utworzenia szkoły średniej w Jeżowem.
Sz.P. Teresie Kołodziej - Małżonce Zmarłego, Dzieciom, Rodzinie i Bliskim, z wyrazami głębokiego współczucia i wsparcia w trudnych chwilach z powodu śmierci ś.p. Tadeusza, kondolencje składają:  Przewodniczący Rady Gminy Jeżowe Marian Koc wraz z całą Radą Gminy Jeżowe i Wójt Gminy Jeżowe – Marek Stępak wraz z pracownikami Urzędu Gminy.


Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w kościele parafialnym pod wezwaniem Narodzenia NMP w Jeżowem w dniu 21 listopada o godzinie 13:00.

Łączymy się w bólu i smutku z Rodziną Zmarłego i prosimy o modlitwę w intencji zbawienia Jego duszy.