Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak dokonał wyboru dostawcy lekkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Strazy Pożarnej w Starym Narcie w II przetargu na jego zakup.

Informujemy mieszkańców gminy Jeżowe, że od dwóch lat jest aktywna Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, gdzie mieszkańcy drogą internetową mogą zaznaczać miejsca z opisem typu zagrożenia, którymi powinna zainteresować się policja.

Firma "Chamot" Józefa Chamota z Jaty, która złożyła najkorzystniejszą ofertę na przebudowę 500-metrowej drogi dojazdu do gruntów rolnych w sąsiedztwie zalewu wodnego w Kowalach jest w trakcie prac budowlanych.

W poniedziałek 15 października odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Jeżowe w tej kadencji samorządu (2014-2018), w czasie której uhonorowany został Adam Trela długoletni radny Rady Gminy Jeżowe.

Rozpoczęła się kampania wyborcza przed wyborami samorządowymi 2018, które odbędą się w dniu 21 pażdziernika. Wiele komitetów wyborczych, w tym lokalnych, zbiera podpisy pod listami poparcia kandydatów.