30 kwietnia odbyła się ostatnia sesja Rady Gminy Jeżowe z udziałem radnych kadencji 2018-2024. Były podziękowania, podsumowanie kadencji i życzenia!

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jeżowe odbyło się uroczyste pożegnanie radnych Gminy Jeżowe kadencji 2018-2024. Spotkanie było nie tylko formalnym zakończeniem kadencji, lecz także okazją do refleksji nad osiągnięciami i wyzwaniami, które napotkano w tym czasie.

 

Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak wyraził wdzięczność wszystkim radym za ich zaangażowanie i oddanie dla dobra gminy oraz podsumował mijający okres. Skierowane zostały także słowa uznania w stronę radnych, których aktywny udział i nieustająca praca były fundamentem w realizacji licznych inicjatyw i projektów, wpływających na rozwój gminy. Na zakończenie w ramach podziękowania za wieloletnią i owocną współpracę wszyscy radni otrzymali pamiątkowe ordery oraz kwiaty.

Z tej okazji wszystkim Radnym kadencji 2018-2024 życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w realizacji przyszłych przedsięwzięć!